niedziela, 19 czerwca 2011

Film oraz hasło dnia.

Dziś chcę wam polecić film. Dla wszystkich fanów komedii romantycznych zakończonych kappy endem. Nosi nazwę ,,Dziewczyna i chłopak wszystko na opak"  Bardzo mnie się podoba.
Oto opis filmu:
Juli Baker (Madeline Carroll), ujrzawszy Bryce'a Loskiego (Callan McAuliffe), od razu się w nim zakochuje. A sam Bryce na odwrót od razu zaczyna obdarzać ją antypatią. Lecz potem, po ukończeniu ósmej klasy, Julia traci zainteresowanie Loskim, a on zaczyna widzieć w niej bardzo atrakcyjną dziewczynę... (tompawel)
Historia miłości dwojga nastolatków. Ona - ekscentryczna hodowczyni kurczaków i fanka przesiadywania na drzewach; On - kompletnie nie rozumie jej świata. Jednak w ósmej klasie coś się zmienia… Film Roba Reinera, reżysera: Choć goni nas czas, Tylko miłość czy Kiedy Harry poznał Sally. (opis dystrybutora)
Kiedy Bryce i Juli spotkali się po raz pierwszy jako dzieci, Juli wiedziała, że to miłość. Bryce nie był tego taki pewny. Przez dni i lata Bryce Loski (Callan McAuliffe) robił wszystko, by trzymać się od niej jak najdalej - ale teraz bystra i niezależna Juli Baker (Madeline Carroll) nadal myślała o nim ciepło. Jest to wspaniały kalejdoskop ukazujący wspólne losy dwójki dzieci w podstawówce, gimnazjum, widząc ich zwycięstwa i porażki, dramaty rodzinne i pierwszą miłość, aż do momentu, gdy odkrywają kim są - a tak naprawdę: kim są dla siebie nawzajem.

hasło dnia: Co ty masz upośledzony wzrok.?

4 komentarze:

 1. olka jak ty piszesz hasło to się pisze przez samo h i na samym dole pisz hasło a nie Chało bo to jest żałosne. Film mi się podoba nawet fajny.

  OdpowiedzUsuń
 2. ej, weź się od niej odczep . Każdemu może się zdarzyć

  OdpowiedzUsuń
 3. kasska2345 i co masz z tego radoche że ją tak poprawiasz ?????

  OdpowiedzUsuń
 4. przepraszam więcej się nie powtórzy ;***
  Ola.

  OdpowiedzUsuń