czwartek, 23 czerwca 2011

Plotki.

No więc na początku przepraszam bo was opuściłam na troszkę. Miałam problemy z internetem. 

A teraz przyjdźmy  do ploteczek.

Czy Oni są razem?

Nadal kwitnie wielka miłość Justina Biebera i Seleny Gomez. Para jest niemal nierozłączna, a spece od wizerunku dbają, żeby regularnie pojawiały się w mediach doniesienia o ich związku. Wszyscy oczywiście zastanawiają się, czy Gomez, która jeszcze niedawno nosiła pierścionek czystości, oraz "męska dziewczynka" uprawiają seks. Niedawno w magazynie OK! ukazał się wywiad z przyjaciółką piosenkarki, która twierdzi, że Justin i Selena już dawno mają za sobą swój pierwszy raz.
Justin powiedział Selenie, że ona jest tą jedyną. Ona go uwielbia i nigdy nie była w nikim tak zakochana. To pierwsza prawdziwa miłość jej życia - twierdzi koleżanka gwiazdy.
Zdaniem informatorki, 17-letni Justin i 18-letnia Selena od dawna sypiają ze sobą i zawsze nocują w tym samym pokoju hotelowym.
Selena nieustannie opowiada, jakie śliczne dzieci będą mieli w przyszłości. Wiem na pewno, że sypiają ze sobą. Mają życie intymne, ale są bardzo ostrożni i Selena na pewno nie zajdzie w ciążę. Kiedyś na pewno będą chcieli mieć dzieci - dodała.
Domyślamy się, że ten wywiad miał na celu zdementowanie plotek o ciąży Gomes, która ostatnia bardzo źle się czuła. Jednak to nie pierwszy raz, gdy media informują o ich wspólnie spędzonych nocach w pokojach hotelowych. Ciekawe, co na to rodzice obojga nastolatków?

Moim zdaniem Selana marnuje się przy Justinie. 

1 komentarz:

  1. ej po co to dodajesz jak wcześniej poczekaj chwile musze znależć no natalia dodawała plotke o tym ze oni są razem i że siem marnuje przy nim. mogłabyś pisać swoje noty a nie z neta ;///////////////////////////////////////

    OdpowiedzUsuń