piątek, 17 czerwca 2011

Ploty, muzyka, seriale.

Cześć. Dzisiejszym wpisem zacznę od polecenia piosenki Sylwi Grzeszczak " Cieszmy się z małych rzeczy" mnie się bardzo podoba nie wiem jak wam przypadnie do gustu.
No więc polecę jeszcze serial, a więc jest nim Dr. House główną rolę gra Hugh Laurie. Bardzo lubię tego aktora mimo że jest już stary ma ponad 50 lat.Fabuła serialu koncentruje się na osobie doktora Gregory'ego House'a. W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman, a od czwartego sezonu Chris Taub, Lawrence Kutner (do piątego sezonu) oraz Remy Hadley (znana jako "Trzynastka") próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy. Oprócz tego serial ukazuje także prywatne życie House'a i członków jego zespołu. Postać House'a była pod pewnymi względami wzorowana na postaci Sherlocka Holmesa.
Jessie J.  
Jessie J idzie jak burza! Jej album Who You Are, który na Wyspach ukazał się pod koniec lutego, w kwietniu zadebiutował na amerykańskim rynku. W Wielkiej Brytanii płyta cieszy się dużym powodzeniem - na początku marca ogłoszono, że zajmuje 2. miejsce na UK Albums Charts (na pierwszym miejscu uplasowała się Adele z albumem 21.
Jessie J jest teraz zajęta promocją płyty - ze Stanów poleciała do Kanady. Tam pojawiła się w programie New.Music.Live.
Ubrana w czarny kombinezon, z mocnym makijażem i charakterystyczną fryzurą, piosenkarka prezentowała się naprawdę świetnie

1 komentarz:

  1. Jedyne co przyznam to to, że Jessie J jest naprawdę cool i dość utalentowana. Fajne ma piosenki i w ogóle.

    OdpowiedzUsuń