poniedziałek, 28 listopada 2011

kawał ;>

A: puk, puk
B: kto tam?
A: down!
B: sam?
B: nie, z zespołem!

Krótki nie wiem czy wam się spodoba ;> Mam dla was dzisiaj, krótką charakterystykę KUJONA. Jeżeli ktoś się dobrze uczy nie chcę go obrazić.

Otóż Kujon jest to – osoba charakteryzująca się koszulą w spodniach i okularami po dziadku. Występuje zwykle w stadach, zwanych kółkami naukowymi.

Ataki denerwującego śmiechu kończy osobliwym chrumknięciem jak. Normą wśród kujonów są alergie na wszystko, co unosi się w powietrzu. Mają tak mizerne ciała, że zdaje się, iż pierwszy podmuch wiatru może ich zdmuchnąć. Często posługuje się bełkotem pseudonaukowym.

Kujony dzielą się na kilka rodzajów:
Dobry kujon – rzadszy gatunek kujonów. Pozwala kolegom z klasy odpisywać prace domowe i ściągać na klasówkach.

Anielski kujon – gatunek zagrożony wyginięciem. Pozwala ściągać i odpisywać wszystkim z klasy i nigdy na nikogo nie donosi. Jedyny gatunek kujona który może integruje się z dresiarzami.

Dres kujon –dres, który jest też kujonem. Bardzo rzadka odmiana, gdyż jak wiadomo, mądrość i agresywny charakter nie zawsze idą w parze.

Emo kujon – emo + kujon = emo kujon. Odmiana charakterowa, która ma coś z emo. Nie można jej zbytnio drażnić, gdyż pod napływem melancholii potnie się żyletką i nie będzie nikogo od którego będziesz mógł ściągać i odpisywać.

Zły kujon – spora część kujonów zalicza się do tego właśnie rodzaju. Taki kujon donosi na kolegów ile wlezie, a na klasówkach podnosi krzyk, kiedy ktoś próbuje od niego ściągnąć.

Jeżeli dotarliście do końca proszę o komentarz ;)

1 komentarz: