piątek, 1 lipca 2011

Czas na Plotyy .

Gienek Loska : ''Nie obetnę włosów'' .


Jejku ja nie rozumiem chyba jednak ludzi. Jeśli on lubi takie włosy  no to niech takie ma . To jest dla niego bardzo charakterystyczne . I na pewno w krótszych nie byłoby mu za ładnie . No i w końcu on ma mówić za sobie a nie inni jemu rozkazują, bo juz przegięcie za nie długo to tego biednego człowieka zrobią jak lady gage takiego dziwnego .

Następne ..

Aaron Carter : ''Michael dał mi narkotyki jak miałem 15 lat ''

No i tak wierzyć czy nie wierzyć . Tak sobie myślę, że Michaela już pozywano za te molestowania, ale czy to prawda to raczej bym się nie wypowiedziała . Niby w filmie grał dobrego, ale jaki był w życiu trudno powiedzieć .

Następne ..

Czyje to buty ?No tak gust bardziej podobny do lady gagi, ale piróg powoli też się taki robi. Więc tak jest to zdj. tych obrzydliwych butów  jest Michała Piróga . Ja go jakoś nie lubie może dlatego że jest gejem, ale nie będę więcej go komentowała, bo nie warto .

Na dziś już tyle tych plotekk, do miłego zobaczenia ;-))

Natalia.
1 komentarz:

  1. o to widze że nie trzeba wchodzić na plotka bo jest za dużo plotek które nie są potrzebne a tu same te ktore są ciekawe. a wiecie że gienek loska ma ponad 30 lat normalnie uwierzyć się nie da. !!!1

    OdpowiedzUsuń